OpenFed (7.x-2.3-rc1) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
