OpenFed (7.x-2.30) - en to nn translation catalogue (41 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Summary
nn: Samandrag

en: Event
nn: Hending

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Continue
nn: Hald fram

en: Answer
nn: Svar

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Menus
nn: Menyar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
nn: Ein feil har oppstått under installasjonen.

en: Completed @current of @total.
nn: Fullført @current av @total.
