OpenFed (7.x-2.32) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Categories
bg: Категории

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Summary
bg: Обзор

en: Updated
bg: Обновено

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Question
bg: Въпрос

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: System
bg: Система

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Profile
bg: Профил

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Addresses
bg: Адреси

en: Promote to front page
bg: Представяне на първа страница

en: Latest videos
bg: Нови клипове

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.

en: Demote from front page
bg: Премахване от първа страница

en: Language(s)
bg: Език(ци)
