OpenFed (7.x-2.32) - en to lv translation catalogue (68 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: term
lv: termins

en: FAQ
lv: BUJ

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: System
lv: Sistēma

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Banner
lv: Baneris

en: Profile
lv: Profils

en: Function
lv: Funkcija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: author
lv: autors

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Addresses
lv: Adreses

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Demote from front page
lv: Noņemt uz pirmās lapas

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total
