OpenFed (7.x-2.37) - en to ar translation catalogue (64 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: Event
ar: الحدث

en: Updated
ar: التحديث

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: term
ar: مصطلح

en: Question
ar: السؤال

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Location
ar: الموضع

en: System
ar: النظام

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Events
ar: الفعاليات

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Function
ar: الوظيفة

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Source
ar: المصدر

en: author
ar: مؤلف

en: Video
ar: فيديو

en: Apply
ar: تطبيق

en: Menus
ar: القوائم

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Promote to front page
ar: رَقِّ للصفحة الرئيسية

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: The installation has encountered an error.
ar: واجه التركيب خطأ.

en: Demote from front page
ar: ارفع من الصفحة الرئيسية

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
