OpenFed (7.x-2.4-rc1) - en to gl translation catalogue (63 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Summary
gl: Resumo

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: term
gl: termo

en: Question
gl: Pregunta

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: System
gl: Sistema

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Events
gl: Eventos

en: Downloads
gl: Descargas

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Profile
gl: Perfil

en: Function
gl: Función

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: author
gl: autor

en: Slider
gl: Deslizador

en: Apply
gl: Aplicar

en: Menus
gl: Menús

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Promote to front page
gl: Promocionar á páxina principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Videos
gl: Vídeos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: Demote from front page
gl: Quitar da páxina principal

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.
