OpenFed (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Summary
ca: Resum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: term
ca: terme

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: System
ca: Sistema

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Profile
ca: Perfil

en: Function
ca: Funció

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: author
ca: autor

en: Video
ca: Vídeo

en: News
ca: Notícies

en: Apply
ca: Aplica

en: Menus
ca: Menús

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Addresses
ca: Adreces

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: Demote from front page
ca: Degrada de la portada

en: Last updated date
ca: Última data d'actualització

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: The language %language has been created and can now be used.
ca: S'ha creat i ja es pot usar la llengua %language.
