OpenFed (7.x-2.42) - en to cs translation catalogue (68 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Summary
cs: Souhrn

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: term
cs: podmínka

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: System
cs: Systém

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Profile
cs: Profil

en: Function
cs: Funkce

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Source
cs: Zdroj

en: author
cs: autor

en: Apply
cs: Použít

en: Menus
cs: Menu

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Addresses
cs: Adresy

en: Offset
cs: Posun

en: Promote to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Videos
cs: Videa

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: Demote from front page
cs: Nezobrazovat na titulní stránce

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Social media
cs: Sociální média

en: Master
cs: Nadřízené

en: The language %language has been created and can now be used.
cs: Jazyk %language byl vytvořen a je připraven k použití.
