OpenFed (7.x-2.43) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Question
ne: प्रश्न

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: System
ne: प्रणाली

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Menus
ne: मेनु

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
