OpenFed (7.x-2.5-rc1) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.

en: Completed @current of @total.
si: @total න් @count ක් සම්පුර්ණ කර ඇත.
