OpenFed (7.x-2.6-rc1) - en to ku translation catalogue (47 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Question
ku: پرسیار

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: System
ku: سیسته‌م

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Function
ku: فرمان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Promote to front page
ku: بینێئره‌ بۆ په‌ڕه‌ی سه‌ره‌کی

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: The installation has encountered an error.
ku: دامه‌زراندن کێشه‌یه‌کی دۆزییه‌وه‌

en: Demote from front page
ku: لە پەڕەی سەرەکی لایبەرە

en: Completed @current of @total.
ku: تەواوبوو @current لە سەرجەمی @total.
