OpenFed (7.x-2.6-rc1) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Summary
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: System
lt: Sistema

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Profile
lt: Profilis

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Menus
lt: Meniu

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Addresses
lt: Adresai

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: The language %language has been created and can now be used.
lt: %language kalba buvo sukurta ir nuo šiol gali būti naudojama.
