OpenFed (7.x-2.8) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: System
mn: Систем

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.
