Openfed Social (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Enable !title
ar: تفعيل  !title

en: Set !title as default
ar: جعل  !title هو الافتراضي
