Openfed Social (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Enable !title
cs: Zapnout !title

en: Set !title as default
cs: Nastavit !title jako výchozí
