Openfed Social (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable !title
hy: Ակտիվացնել !title

en: Set !title as default
hy: !title դնել լռելյայն արժեք
