Openfed Social (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Network
vi: Mạng

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Enable !title
vi: Bật !title

en: Set !title as default
vi: Đặt !title làm mặc định
