Openfed Social (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Configuration saved.
es: Configuración guardada.

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Enable !title
es: Activar !title

en: Set !title as default
es: Establecer !title como predeterminado
