Openfed Social (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Configuration saved.
pt: Configuração guardada.

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Enable !title
pt: Ativar !title

en: Set !title as default
pt: !title definir como predefinido
