Openfed Social (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Enable !title
th: เปิดใช้งาน !title

en: Set !title as default
th: กำหนด !title เป็นค่าเริ่มต้น
