Openfed Social (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable !title
ca: Habilita !title

en: Set !title as default
ca: Marca !title com a predeterminat
