Openfed Social (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable !title
sk: Povoliť !title

en: Set !title as default
sk: Nastaviť !title ako predvolené
