OpenFolio (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Block title
af: Bloktitel

en: Login
af: Gebruiker

en: Link
af: Skakel

en: Help
af: Hulp

en: Contact
af: Kontak

en: Footer
af: Onderskrif

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Navigation
af: Navigasie

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
af: Spasies word toegelaat; leestekens is verbode met die uitsondering van punte, koppeltekens en onderstreep-karakters.
