OpenFolio (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Link
ast: Enllaz

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: Contact
ast: Contautu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Navigation
ast: Navegación

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Basic page
ast: Páxina básica
