OpenFolio (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Help
bn: সহায়তা

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
