OpenFolio (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Contact
kk: Контакттау

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Navigation
kk: Навигация

en: Slogan
kk: Ұран

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
kk: Бос орындар рұқсат етілген; нүктелер, сызықшалар және астыңғы сызықтардан тыс пунктуация рұқсат етілмеген.

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
