OpenFolio (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
