OpenFolio (7.x-1.0-alpha10) - en to ky translation catalogue (24 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: up
ky: өйдө

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо

en: Database type
ky: Маалыматтар базасынын түрү

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: Database name
ky: Маалыматтар базасынын аталышы

en: Languages
ky: Тилдер

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
