OpenFolio (7.x-1.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (370 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Home page
sl: Domača stran

en: Categories
sl: Kategorije

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: username
sl: uporabniško ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Core
sl: Jedro

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Picture
sl: Slika

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Selected
sl: Izbrano

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Field name
sl: Ime polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Medium
sl: Srednja

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: System
sl: Sistem

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Table
sl: Tabela

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Site off-line message
sl: Sporočilo ob nedosegljivi strani

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
sl: Sporočilo, ki bo prikazano obiskovalcem med nedosegljivostjo strani.

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Key
sl: Ključ

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: update
sl: posodobi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: published
sl: objavljeno

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Languages
sl: Jeziki

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Existing system path
sl: Obstoječi sistemski naslov

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: any
sl: karkoli

en: Log out
sl: Odjavi se

en: profile
sl: profil

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Red
sl: Rdeča

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Blocked
sl: Blokiran

en: open
sl: odpri

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Forums
sl: Forumi

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Standard
sl: Standardni

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Themes
sl: Teme

en: comment
sl: komentiraj

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: disable
sl: onemogoči

en: date
sl: datum

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Profiles
sl: profili

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Loading
sl: Nalagam

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Pictures
sl: Slike

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Or
sl: Ali

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: and
sl: in

en: After deleting a term
sl: Po brisanju izraza

en: field
sl: polje

en: Translate
sl: Prevodi

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Effect
sl: Učinek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Comma
sl: Vejica

en: The comment you are replying to does not exist.
sl: Komentar, na katerega odgovarjate, ne obstaja.

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba
