OpenFolio (7.x-1.0-alpha11) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Link
ps: تړونی

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: About
ps: په اړه
