OpenFolio (7.x-1.0-alpha11) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Username
ur: اسم صارف

en: Article
ur: مضمون

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Text
ur: متن

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ur: اس میں آپ سپیس (space) استعمال کر سکتے ہیں۔ جبکہ اوقاف (periods)، ہیفن (hyphens)، اور انڈرسکور (underscores) کے علاوہ کوئی علامت استعمال نہیں کی جا سکتی۔
