OpenFolio (7.x-1.0-alpha13) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Link
jv: Tautan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text
jv: Teks

en: Contact
jv: Kontak

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Slogan
jv: Sesanti

en: About
jv: Ngenani

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
jv: Spasi diidinaké; pratandha ora oléh kejaba titik, tanda hubung, lan tanda garis ngisor.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel
