OpenFolio (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Link
eo: Ligilo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Contact
eo: Kontakto

en: Footer
eo: Piedlinio

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Navigation
eo: Navigado

en: Red
eo: Ruĝa

en: Slogan
eo: Slogano

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesataj; interpunkcio estas nepermesata krom punktoj, dividstrekoj kaj substrekoj.

en: Yellow
eo: Flava
