OpenFolio (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Article
gu: લેખ

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: About
gu: વિશે

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
