OpenFolio (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Tags
mn: Тагууд

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Link
mn: Холбоос

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
mn: Зайг зөвшөөрнө харин цэг, дундуур зураас болон доогуур зурааснаас гадна цэг таслал зөвшөөрөхгүй.
