OpenFolio (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (382 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Last Post
my: နောက်ဆုံး စာစောင်

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Go
my: သွားမည်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: all
my: အားလုံး

en: File
my: ဖိုင်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: User contact form
my: အသုံးပြုသူအားဆက်သွယ်ရေးပုံစံ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Font
my: စာလုံး

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Database type
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမျိုးအစား

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Optional Title
my: အခြားခေါင်းစဉ် (မပေးထားလည်းရသည်။)

en: Required Title
my: လိုအပ်သည့် ခေါင်းစဉ်

en: No Title
my: ခေါင်းစဉ်မရှိ/ခေါင်းစဉ်မလိုအပ်

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Allow the user to choose
my: အသုံးပြုသူများအားရွေးချယ်ခွင့်ပေးမည်။

en: Year
my: နှစ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Month
my: လ

en: System
my: စနစ်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ

en: Other
my: အခြား

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Down
my: အောက်သို့

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Recent comments
my: လတ်တလော မှတ်ချက်များ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: with comments
my: မှတ်ချက်များ အပါအဝင်

en: without comments
my: မှတ်ချက်များမပါပဲ

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Show
my: ပြပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Display all menu items
my: menu အချက်အလက်အားလုံးပြပါ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Front page
my: အရှေ့စာမျက်နှာ

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: First
my: ပထမ

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: author
my: စာရေးသူ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Equal to
my: တန်ဖိုးတူညီ

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Standard
my: စံ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: Basic information
my: အခြေခံသတင်းအချက်အလက်

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Above
my: အပေါ်

en: Third
my: တတိယ

en: Fourth
my: စတုတ္ထ

en: Fifth
my: ပဥ္စစမ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: ,
my: .

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Image gallery
my: ဓာတ်ပုံပြခန်း

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Automatic alias
my: အလိုအလျောက်နာမည်အတုပြုလုပ်ပါ

en: Change to lower case
my: စာလုံးအသေးပြောင်းပါ

en: @module help index
my: @module အတွက် အကူအညီရနိုင်သည့် အညွန်း

en: Missing help topic.
my: အကူအညီပေးရေး အကြောင်းအရာ ပျောက်ဆုံးနေသည်။

en: Example help
my: အကူအညီရယူနိုင်သည့် ဥပမာကိုကြည့်ရန်

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: Taxonomy vocabulary
my: Taxonomy ေါဟာရများ

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်

en: 1 min | @count min
my[0]: ၁ မိနစ်
my[1]: @count မိနစ်

en: 1 sec | @count sec
my[0]: ၁ စက္ကန့်
my[1]: @count စက္ကန့်

en: Sixth
my: ဆဌမ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Enable the search module to search help.
my: အကူအညီရယူနိုင်သည့် အကြောင်းအရာများအား ရှာဖွေနိုင်ရန်အတွက် ရှာဖွေရေးမော်ကျူးလ်အား လည်ပတ်လုပ်ဆောင်စေပါ/အလုပ်လုပ်ခွင့်ပြုပါ

en: Module help index
my: မော်ကျူးအကူအညီအညွန်း

en: Search help
my: အကူအညီများကို ရှာဖွေရန်

en: Advanced help
my: အဆင့်မြင့်အကူအညီများရယူရန်

en: Allow advanced help and documentation.
my: အဆင့်မြင့်အကူအညီရယူခြင်းနှင့် မှတ်တမ်းများအား ခွင့်ပြုပါ

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
my: PHP ပရိုဂရမ်ဘာသာစကားနှင့် ပတ်သက်၍ အကူအညီ  (wikipedia.org မှ) ရယူနိုင်သည့် ဥပမာများကို ကြည့်ရှုရန် အကူအညီအိုင်ကွန်လေးအား နိုပ်ပါ။ အကယ်၍ ရှာဖွေရေးပြုလုပ်လိုပါက စာရင်းများကို နောက်ဆုံးချိန်ထိ မွမ်းမံပြီး ဖြစ်အောင် Cron အား လည်ပတ်စေပါ။

en: Advanced help example
my: အဆင့်အမြင့်အကူအညီရယူနိုင်သည့် ဥပမာပုံစံ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: After saving a new comment
my: မှတ်ချက်တစ်ခုကို သိမ်းပြီးနောက်

en: After deleting a comment
my: မှတ်ချက်တစ်ခုကို ဖျက်ပြီးနောက်

en: After deleting a term
my: အသုံးအနှုံး တစ်ခုကို ဖျက်ပြီးနောက်

en: At least one title or URL must be entered.
my: အနည်းဆုံးခေါင်းစဉ်တစ်ခု သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်မည့် လိပ်စာတစ်ခုအား ရေးသွင်းရမည်။

en: Title, as link (default)
my: ခေါင်းစဉ်၊ link အဖြစ်သုံးသည် (default)

en: URL, as link
my: URL, link အဖြစ်

en: Separate title and URL
my: ခေါင်းစီးနှင့် URL ကိုခွဲထားပါ။

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
my: လုံခြုံရေးပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်အတွက် သင်ထည့်သွင်းခဲ့သည့် ဖိုင်၏ အမည်အား %filename သို့ ပြောင်းလဲလိုက်ပါသည်။

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: of
my: ၏

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Page elements
my: စာမျက်နှာတစ်ခုအား တည်ဆောက်ထားသည့် အစိတ်အပိုင်းများ

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား

en: User: ID
my: အသုံးပြုသူ - မှတ်ပုံတင်အမှတ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: After saving new content
my: အကြောင်းအရာသစ်တစ်ခု သိမ်းပြီးနောက်

en: After deleting content
my: အကြောင်းအရာ တစ်ခုကို ဖျက်ပြီးနောက်

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ

en: Justify
my: ညှိရန်

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: The title of the comment.
my: အကြံပြုချက်၏ခေါင်းစဉ်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Checking...
my: စစ်ဆေးနေသည် ....

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Popular content
my: လူအများနှစ်သက်သော အကြောင်းအရာ

en: Content translation
my: သတင်းအချက်အလက်များကို ဘာသာပြန်ခြင်း

en: Hello world!
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား!

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ

en: The name of the site.
my: website ၏နာမည်

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။

en: Name is required.
my: နာမည်တခုခုရေးဖို့လိုအပ်ပါတယ်

en: Hello <strong>@username</strong>
my: မင်္ဂလာပါ <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
my: Shortcut များကြည့်ရန်

en: A better Toolbar.
my: ပိုမိုကောင်းမွန်သောToolbar တစ်ခု

en: See the getting started guide for more information.
my: အချက်အလက် အပြည့်အစုံကို စတင်လုပ်ဆောင်ရန် လက်စွဲစာအုပ်တွင် ကြည့်ရှုပါ

en: Gallery page
my: ဓာတ်ပုံပြခန်းစာမျက်နှာ

en: Site contact page
my: ဝက်ဘ်ဆိုဒ်၏ ဆက်သွယ်ရေး စာမျက်နှာ

en: User: name
my: အသုံးပြုသူ - အမည်

en: Contact @name
my: @name အားဆက်သွယ်ရန်

en: Advanced search form
my: အဆင့်မြင့်ရှာဖွေရေးစံနစ်

en: A search form with advanced options.
my: အဆင့်မြင့်ရှာဖွေရေးပုံစံအားရွေးချယ်နိုင်သည့် ရှာဖွေရေးပုံစံ

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: The name left by the comment author.
my: မှတ်ချက်ပြုသူ ရေးသွင်းသွားသည့် အမည်

en: The email address left by the comment author.
my: မှတ်ချက်ရေးသားသူ ရေးသွင်းသွားသည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: The home page URL left by the comment author.
my: မှတ်ချက်ရေးသားသူ ရေးသွင်းသွားသည့် အင်တာနက်လိပ်စာ

en: The slogan of the site.
my: website ၏ဆောင်ပုဒ်

en: The administrative email address for the site.
my: ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ အုပ်ချုပ်ရေးအီးမေးလ်လိပ်စာ

en: The email address of the user account.
my: အသုံးပြုသူ၏ အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Lighter
my: ပို၍ပါးလွှာရန်

en: Bolder
my: ပို၍ထူရန်

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Update and save
my: ပြုပြင်မွမ်းမံပြီး သိမ်းဆည်းရန်

en: The page has been updated and saved.
my: စာမျက်နှာအား ပြုပြင်မွမ်းမံ၍ သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ။

en: Not equal to
my: တန်ဖိုးမတူညီ

en: Enter a user name
my: အသုံးပြုသူအမည် ရေးသွင်းပါ

en: view own unpublished content
my: မိမိ၏ရေးသားဆဲ အကြောင်းအရာများကို ကြည့်ရန်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif
my: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif ဖောင့်များ

en: Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif
my: Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif ဖောင့်များ

en: Trebuchet MS, Trebuchet, Verdana, sans-serif
my: Trebuchet MS, Trebuchet, Verdana, sans-serif ဖောင့်များ

en: Decoration
my: တန်ဆာဆင်ခြင်း

en: Site logo
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ အမှတ်တံဆိပ် (အမှတ်အသား)

en: The title of the current page.
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page number
my: စာမျက်နှာအမှတ်

en: Pick an animal
my: တိရိစ္ဆာန်တစ်ကောက်အားရွေးချယ်ပါ။

en: Sample Content
my: ဥပမာ အကြောင်းအရာများ

en: Hello World
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား

en: Choose animal
my: တိရိစ္ဆာန်အားရွေးချယ်ပါ။

en: Sheep
my: သိုး (သိုးငယ်)

en: Choose your animal
my: သင့်တိရိစ္ဆာန်အား ရွေးချယ်ပါ။

en: Name your sheep
my: သင့်သိုးငယ်အား အမည်ပေးပါ။

en: What kind of sheep
my: သိုးငယ်၏ အမျိုးအစား

en: Simple Form
my: သာမာန်အလွယ်ဆုံး(ဖောင်) ပုံစံ

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
my[0]: သတင်းအချက်အလက် ၁ ခုအား ပယ်ဖျက်ပြီ
my[1]: သတင်းအချက်အလက် @count အား ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Translation method
my: ဘာသာပြန်နည်းလမ်း

en: Approved comment
my: ခွင့်ပြုထားသည့် မှတ်ချက်များ

en: Last Comment
my: နောက်ဆုံးရေးသွင်းထားသည့် မှတ်ချက်

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်

en: Administration tools.
my: စီမံအုပ်ချုပ်ရေးကိရိယာများ

en: Administration Development tools
my: စီမံအုပ်ချုပ်ရေး တိုးတက်ကောင်းမွန်လာစေရေးအတွက် ကိရိယာများ

en: The name of the content type.
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား၏ အမည်

en: The picture of the user.
my: အသုံးပြုသူ၏ ရုပ်ပုံ

en: View help topics
my: အကူအညီပေးနိုင်သည့် အကြောင်းအရာစာရင်းကို ကြည့်ရှုရန်

en: View help index
my: အကူအညီရယူနိုင်သည့် အညွန်းအား ကြည့်ရှုရန်

en: Site Information
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ သတင်းအချက်အလက်

en: Show "Page not found"
my: "စာမျက်နှာ မတွေရှိကြောင်း" ပြသရန်

en: Display a summary
my: အတိုချုန်းရှင်းလင်းချက်ကို ဖော်ပြရန်

en: Provide description
my: ရှင်းလင်းချက်အား ရေးသားရန်/ဖော်ပြရန်

en: Save & exit
my: သိမ်းဆည်းကာ ထွက်ခွာရန်

en: Continue & edit
my: ဆက်လက်၍ လုပ်ဆောင်ပြီး ပြုပြင်ရန်

en: The content title.
my: အကြောင်းအရာ ခေါင်းစဉ်

en: The date the content was posted.
my: သတင်းအချက်အလက်ကို ရေးသားခဲ့သည့် နေ့စွဲ

en: Native language
my: တိုင်းရင်းဘာသာစကား

en: Display comments
my: မှတ်ချက်များကို ပြသရန်

en: Create a page
my: စာမျက်နှာတစ်ခုအား တည်ဆောက်ရန်

en: teasers
my: စာမြည်း

en: full posts
my: အကြောင်းအရာအပြည့်အစုံ

en: titles
my: ခေါင်းစဉ်များ

en: Should comments be displayed below each node
my: node တစ်ခုစီတိုင်း၏ အောက်တွင် မှတ်ချက်များကို ပြသရမလား

[ctx: data_types]
en: List
my: စာရင်း

[ctx: data_types]
en: list
my: စာရင်း

en:  new
my:  အသစ်

en: Popular (page)
my: လူအများနှစ်သက်သော (စာမျက်နှာ)

en: Today (page)
my: ယနေ့ (စာမျက်နှာ)

[ctx: compression format]
en: Zip
my: ဇစ်ဖိုင်
