OpenFolio (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Article
tr: Makale

en: Tags
tr: Etiketler

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Login
tr: Giriş

en: Link
tr: Bağlantı

en: Help
tr: Yardım

en: Background
tr: Arkaplan

en: Text
tr: Metin

en: Contact
tr: İletişim

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Base
tr: Temel

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Tab
tr: Sekme

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: About
tr: Hakkında

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
tr: Tercih ettiğiniz kullanıcı adında boşluk, nokta, tire ve alt çizgi hariç diğer noktalama işaretlerini kullanamazsınız.

en: Yellow
tr: Sarı

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Hovered Link
tr: Seçili Bağlantı

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Border strong
tr: Kalın çerçeve

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Link underline
tr: Altı çizili bağlantı

en: Gray (Default)
tr: Gri (öntanımlı)

en: Green 1
tr: Yeşil 1

en: Green 2
tr: Yeşil 2

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.
