OpenFolio (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Link
lv: Saite

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background
lv: Fons

en: Text
lv: Teksts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Footer
lv: Kājene

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Tab
lv: Cilne

en: Red
lv: Sarkans

en: Slogan
lv: Devīze

en: About
lv: Par

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lv: Atstarpes ir pieļaujamas, pieturzīmes nav pieļaujamas, izņemot punktu, defisi un apakšsvītru,

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
