OpenFolio (7.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Tags
bs: Tagovi

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Contact
bs: Kontakt

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
bs: Prazna polja su dozvoljena, znakovi punkcije nisu dozvoljeni osim tački, crtica i donjih crtica.
