OpenFolio (7.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Navigation
th: นำทาง

en: Red
th: แดง

en: Slogan
th: สโลแกน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
th: อนุญาตให้ใช้ช่องว่าง, จุด (.), ขีดกลาง (-) และขีดล่าง (_)

en: Yellow
th: เหลือง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
