OpenFolio (7.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Login
et: Sisselogimine

en: Help
et: Abi

en: Background
et: Taust

en: Text
et: Tekst

en: Contact
et: Kontakt

en: Footer
et: Jalus

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Border
et: Piirjoon

en: Base
et: Baas

en: Navigation
et: Menüü

en: Red
et: Punane

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: About
et: Programmist

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
et: Tühikud on lubatud; kirjavahemärgid ei ole lubatud, välja arvatud punktid, sidekriipsud ja alakriipsud.

en: Yellow
et: Kollane

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
