OpenFolio (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Link
ka: ბმული

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ka: შორისები ნებადართულია; პუნქტუაცია არ არის დაშვებული სასვენი ნიშნების, წერტილების, ტირეებისა და ქვედატირეებისა გარდა.
