OpenFolio (7.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Tags
am: መለያዎች

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Footer
am: ግርጌ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Slogan
am: መፈክር

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
