OpenFolio (7.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Link
gl: Ligazón

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Contact
gl: Contacto

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Navigation
gl: Navegación

en: Red
gl: Vermello

en: Slogan
gl: Eslogan

en: About
gl: Información

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
gl: Os espazos en branco están permitidos; os signos de puntuación non están permitidos agás os puntos, guións e os trazos baixos.

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
