OpenFolio (7.x-1.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Login
ca: Entrada

en: Link
ca: Enllaç

en: Help
ca: Ajuda

en: Background
ca: Fons

en: Contact
ca: Contacte

en: Footer
ca: Peu

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Border
ca: Vora

en: Navigation
ca: Navegació

en: Tab
ca: Pestanya

en: Red
ca: Vermell

en: Slogan
ca: Eslògan

en: About
ca: Detalls

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions i guions baixos.

en: Yellow
ca: Groc

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.

en: Powered by
ca: Funciona amb
