OpenFolio (7.x-1.0-alpha9) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Username
is: Notendanafn

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Login
is: Innskráning

en: Link
is: Hlekkur

en: Help
is: Hjálp

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Text
is: Texti

en: Contact
is: Tengiliður

en: Footer
is: Fótur

en: E-mail address
is: Netfang

en: Slogan
is: Slagorð

en: About
is: Um

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
is: Bil eru leyfð; greinarmerki eru ekki leyfð utan punkta, bandstrika og undirstrika.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
