OpenFolio (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Login
oc: Identificant

en: Link
oc: Ligam

en: Help
oc: Ajuda

en: Background
oc: Rèireplan

en: Text
oc: Tèxte

en: Contact
oc: Contacte

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Border
oc: Bordadura

en: Base
oc: Basa

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Slogan
oc: Eslogan

en: About
oc: A prepaus

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
oc: Los espacis son autorizats, mas pas los signes de ponctuacion a l'excepcion dels punts, jonhents basses o nauts.

en: Yellow
oc: Jaune

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.
