OpenFolio (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Link
sk: Odkaz

en: Help
sk: Pomoc

en: Contact
sk: Kontakt

en: Footer
sk: Päta

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Tab
sk: Karta

en: Red
sk: Červená

en: About
sk: Informácie o

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia dovolená nie je, okrem bodiek, pomlčiek a podčiarkovníkov.

en: Yellow
sk: Žltá

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.
