OpenFolio (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: Contact
az: Kontakt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Slogan
az: Sloqanı

en: About
az: Haqqında

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
