OpenFolio (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Link
be: Спасылка

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Contact
be: Кантакт

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Slogan
be: Слёган

en: About
be: Аб

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
be: <p>Прабелы дазволены; пунктуацыя забаронена, акрамя дэфісаў і падкрэсленняў</p>

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула
